Noclehy se snídaní v Grimbergen (B&B v Grimbergen)

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Grimbergen. Najděte si jeden z hotely a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Grimbergen, kde najdeme města Meise, Vilvoorde, Diegem, Londerzeel a Zaventem.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

1. B&B Michel StarStarStarStar

Foto: B&B Michel
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
97 %

Offering a seasonal outdoor pool and sun terrace, B&B Michel is situated in Grimbergen, 7 km from Brussels Expo and 15 km from the centre of Brussels.


2. Guest Rooms ABBEY StarStarStarStar

Foto: Guest Rooms ABBEY
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
94 %

Situated 2.9 km from Museum of Old Techniques, Guest Rooms ABBEY offers a free bikes, a garden and accommodation with a terrace and free WiFi.

Hotely v okolí Grimbergen

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení v Grimbergen jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Grimbergen. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Grimbergen.


3. B&B Sterckxhof StarStarStarStar

Foto: B&B Sterckxhof
Lokalita: Meise
Vzdálenost: 4.5 km
Pokojů: 11
Hodnocení hostů
89 %

B&B Sterckxhof is set in an old farm in quiet surrounding, just outside of quaint Meise. It offers classic accommodation with free Wi-Fi and private bathrooms. The rooms are decorated with wooden ceiling beams and classic parquet floors.

Pokoje

Jednolůžkový pokoj Standard
osoba0 - 0 EUR za noc
Dvoulůžkový pokoj typu Standard s manželskou postelí
osoby0 - 0 EUR za noc
Apartmá
osoby125 - 125 EUR za noc
Apartmá Deluxe
osoby150 - 150 EUR za noc

4. B&B Marianne 

Foto: B&B Marianne
Lokalita: Laken, Brusel
Vzdálenost: 5.3 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
96 %

Located right in Brussels' city centre, B&B Marianne is set in a traditional Belgian townhouse and offers a room with cable TV and free WiFi throughout a 15-minute stroll from the Laken Park. Public parking is available near the bed and breakfast.

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj s manželskou postelí
osoby70 - 70 EUR za noc

4 výsledky nalezeny, zobrazeno 1 - 4 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: